تولید کننده تورچ جوشکاری | لوازم جوش و برش | صنایع توان جم

تورچ های میگ مگ (co2) توان جم

خانه

تورچ میگ مگ ، تورچ co2، مشعل co2، جوشکاری co2، mig mag، gmaw

تورچ های میگ/مگ:

جهت اتصال دهی فلزات، روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش های مرسوم، عمل جوشکاری می باشد. به منظور ایجاد اتصال بر روی انواع طیف گسترده ای از فولادها، آلومینیوم، به ویژه در مواقعی که نیاز به بازدهی بالای فرآیند، قدرت رسوب بالای رویه جوشکاری و سرعت عمل بالا، می باشد، یکی از بهترین انتخاب ها، روش جوشکاری میگ/مگ MIG/MAG می باشد. شرکت توان جم، در سبد محصولات خود، طیف گسترده ای از ملزومات این فرآیند را شامل انواع رگلاتورها، گرمکن های گاز محافظ مورد نیاز این روش و اقسام مختلفی از تورچ های مورد استفاده در این رویه جوشکاری را با بالاترین کیفیت، تولید و به مصرف کننده عرضه می دارد. تورچ هایی در دامنه گسترده ای از شدت جریان های قابل استفاده، انواع گردنه تورچ ثابت، قابل دوران و انواع هوا خنک و آب خنک، که مصرف کننده می تواند با کمک این ملزومات، به بالاترین کیفیت در موضع اتصال، نائل آید.

روش الکترود استفاده شده مجددا بصورت کلاف و روی قرقره می باشد منتها در اینجا موادی مانند روکش الکترودهای روش جوشکاری الکترود دستی و یا مواد درون الکترود تیوبی در روش جوشکاری الکترود توپودری وجود ندارد. عمل محافظت از فلز جوش و حوضچه مذاب توسط گاز محافظ استفاده شده در فرآیند که می توان آرگون، دی اکسید کربن، هلیوم و یا ترکیبی از این گازها باشد که هر کدام دارای خواصی منحصر به فرد بوده و در آینده بصورت جامع به این مطلب خواهیم پرداخت. در این روش با تغییر پارامترهای فرآیند به راحتی می توان مقدار حرارت ورودی به موضع اتصال را کاهش داده تا به کمک این امر به جوشکاری حتی ورقهای فلزی با قطر پایین پرداخت.

شرکت توان جم،بالغ بر 25 سال سابقه در زمینه تولید انواع تورچ های فرآیندهای جوشکاری MIG/MAG، در حال حاضر برترین تولید کننده ایرانی در این زمینه می باشد.

این تورچ ها شامل مدل های هوا خنک و….

 

  • Torch

تورچ co2 میگ مگ mig mag gmaw مکسی 4000 یا maxi 4000

MAXI 4000 TORCH

تورچ میگ مگ مکسی ۴۰۰۰ (آب خنک)


تورچ ان 15 n15 15 آمپر co2 میگ مگ mig mag

N15 MIGMAG TOTCH

تورچ میگ مگ N15 (هوا خنک)


تورچ co2 سی او دو سی او 2 ان n 25 250 آمپر

N25 GMAW TORCH

تورچ میگ مگ N25 (هوا خنک)


تورچ co2 میگ مگ mig mag 360 آمپر

N36 GMAW (MIG/MAG) TORCH

تورچ میگ مگ (CO2)  N25 (هوا خنک)


تورچ qtb کیوتی بی 500 آمپر

QTB500 GMAW (MIG/MAG) TORCH

تورچ (Co2) میگ مگ QTB500 (هوا خنک)

اسکرول به بالا